Televizní fraška Libora Witasska

8. November 2016, Komentáře

O existenci televize “Elektrika.tv” neměla redakce webu pravdaosvetlikovi.cz sebemenší tušení až do okamžiku, kdy nás na tuto “prestižní” televizi upozornil jeden ze zaměstnanců Vítkovic. Konkrétně na rozhovor s generálním ředitelem Vítkovic Liborem Witasskem.

Redakce webu pravdaosvetlikovi.cz nelenila a unikátní televizní rozhovor si pustila. Shlédnout 12ti minutové interview až do konce vyžadovalo velké odhodlání a sebezapření. Byla to žalostná podívaná na amatérsky vedený rozhovor z improvizovaného studia na Mezinárodním strojírenském veletrhu.

Televize “Elektrika.tv” předvedla, jak hluboko za peníze klienta může dnešní žurnalistika klesnout. Moderátorem pokládané otázky nás provedly celým výrobním portfoliem skupiny Vítkovice, generální ředitel Witassek odprezentoval samá superlativa. Nepadla jediná otázka na aktuální situaci ve skupině Vítkovice, kdy se klíčové výrobní společnosti nacházejí v úpadku. Divák neznalý stavu věcí by si snad i mohl myslet, že Vítkovice jsou dnes jednou z nejlepších, nejúspěšnějších a nejziskovějších firem v České republice. Na závěr rozhovoru nechyběl ani odkaz na internetové stránky Vítkovic. Jaká fraška 🙁

Generální ředitel Witassek by se měl raději zaměřit na splácení miliardových dluhů, než vyhazování a plýtvání peněz za nesmyslné placené “PR”!

 

Silné nátury a otrlí diváci si mohou televizní rozhovor s Liborem Witasskem pustit zde:

http://www.allforpower.cz/clanek/msv-2016-s-liborem-witasskem-generalnim-reditelem-vitkovice-a-s/

 

Komentáře