“Krizový” manažer Světlík se sbalil a odletěl na rybolov do Norska

17. May 2016, Exclusivně

Jan Světlík je skutečně manažerem na svém místě. S jeho společností Vítkovice Power Engineering (VPE) Krajský soud v Ostravě zahájil insolvenční řízení. Každý den na soud podávají své přihlášky s pohledávkami další a další věřitelé. A co na to majoritní vlastník skupiny Vítkovice a generální ředitel Jan Světlík?

Dle exklusivních informací webu pravdaosvetlikovi.cz si sbalil kufry a zmizel do Norska! Pro všechny naprosto nepochopitelný a šokující krok. Jak redakci webu pravdaosvetlikovi.cz sdělil jeden ze zaměstnanců Vítkovic, rozhodnutí Světlíka odletět si za současné situace lovit ryby, vzbudila mezi všemi naprosté pohoršení a odsouzení.

Nad svérázným rozhodnutím zmizet nyní na dovolenou nevěřícně kroutí hlavou i někteří vysoce postavení manažeři bank. Dle našich informací Jan Světlík s bankami zcela přestal komunikovat poté, co pochopil, že klubové financování a další miliardy pro Vítkovice jsou pasé…

Jan Světlík si nachystal své rybářské náčiní a v sobotu odletěl do Norska. Za luxusní zájezd dle odhadů zaplatil statisíce. V době, kdy dodavatelům, kterým už téměř rok VPE dluží, nezaplatil ani desítky tisíc korun za dodané zboží.

Chování Jana Světlíka jen bohužel ilustruje jeho přístup k celé situaci. Výsměch a pohrdání slušnými dodavateli, kterým není schopen zaplatit faktury v řádech desítek tisíc korun. Na vlastní luxusní dovolenou za statisíce se ale peníze najdou vždycky .

Jeden člen vrcholového managementu pod příslibem zachování anonymity redakci webu pravdaosvetlikovi.cz sdělil, že Jan Světlík není prostě na takovou situaci zvyklý a rozhodl se před problémy zbaběle zdrhnout 🙁

Exclusivně