Hromadný útěk vedení Heavy Machinery

1. February 2017, Exclusivně

Vítkovice Heavy Machinery,  “výkladní skříň” skupiny Vítkovice, jak s oblibou VHM označuje Světlík, se totalně hroutí. Dle exklusivních informací webu pravdaosvetlikovi.cz dnes podalo rezignaci celé vedení této klíčové vítkovické firmy.

Konkrétně svou rezignaci podal dlouholetý generální ředitel Jan Gajda, finanční ředitelka Jana Magerová, technický ředitel Jiří Dostál, výrobní ředitel Jan Drastich, ředitel pro jakost Jiří Breyer, ředitel nákupu Zbyněk Ondra a personální ředitel Radim Vidlář.

Vítkovice Heavy Machinery jsou prakticky zcela bez vrcholového managementu. Co bylo důvodem k hromadné rezignaci vedení redakce webu pravdaosvetlikovi.cz zjišťuje. Dle prvních indícií se může jednat o nátlak Jana Světlíka na vedení k nestandardním krokům.

Oficiální prohlášení Jana Světlíka o tom, jak se mu podařilo stabilizovat skupinu Vítkovice, a jak jsou problémy zažehnány, se ve světle aktuálního dění jeví jako zcela nereálná a utopická…

Vítkovice Heavy Machinery se potýkají s vážnými finančními problémy. Kolik dluží tato “výkladní skříň” Vítkovic svým dodavatelům, se už brzy dočtete exklusivně na webu pravdaosvetlikovi.cz

Exclusivně