Bankroty ve Vítkovicích pokračují

12. January 2017, Exclusivně

Další společnost z impéria miliardáře Světlíka je v bankrotu. Okresní soud v Bratislavě počátkem tohoto roku rozhodl o zahájení konkurzního řízení se společností BAT Engineering ze skupiny Vítkovice. BAT Engineering podniká ve Slovenské republice.Hospodaření této firmy skončilo v roce 2014 ztrátou přesahující 200.000 EUR. Účetní závěrku za 2015 firma pro jistotu už vůbec nezaložila.

Redakce webu pravdaosvetlikovi.cz má informace o tom, že se BAT Engineering v roce 2016 potýkala s existenčními problémy. Nebyla schopna platit nejen faktury obchodních partnerů, ale dokonce dluží slovenskému státu odvody na sociální a zdravotní pojištění za zaměstnance.

Dle exklusivních informací webu pravdaosvetlikovi.cz provázela podnikání této Světlikovi slovenské firmy řada podezřelých skutečností a pochybností. V letech 2011 až 2015 BAT Engineering účelově vlastnila společnost Jevelab Management, která sídlí na stejné adrese, jako advokátní kancelář Zachveja. Zachveja je dvorním advokátem Jana Světlíka. Zachveja je mimo jiné oficiálním “majitelem” luxusní ostravské nemovitosti na adrese Veleslavínova 13, kde Světlík pobývá.

Proč Jan Světlík na roky účelově převedl zbankrotovanou firmu BAT Engineering na svého advokáta a další odhalení, se už brzy dočtete exklusivně na webu pravdaosvetlikovi.cz !

 

Exclusivně