Víme, jak dostat hned zaplaceno od Vítkovice Mechanika

5. January 2017, Komentáře

Redakce webu pravdaosvetlikovi.cz má zásadní informace pro věřitele společnosti Vítkovice Mechanika ze skupiny Vítkovice ovládané miliardářem Světlíikem.

Jak ukázaly poslední dny a hodiny, Vítkovice Mechanika je schopna okamžitě zaplatit své závazky po splatnosti. Dobrovolně ale nezaplatí. Musí být bohužel pod tlakem. Redakce webu pravdaosvetlikovi.cz získala exklusivní informace od některých věřitelů, kteří v těchto dnech obdrželi úhradu svých pohledávek v plné výši. Není velkým překvapením, že se jedná o ty věřitele, kteří se připojili k insolvenčnímu řízení.

Na dnešní den bylo nařízeno jednání u Krajského soudu v Ostravě ve věci insolvenčního návrhu podaného na Vítkovice Mechanika. Jak se ukázalo, dlužník na poslední chvíli všem věřitelům, kteří se k insolvenčnímu řízení připojili a přihlásili své pohledávky, zaplatil do poslední koruny.

Krajský soud v Ostravě řízení odročil na přístí týden. Do té doby je vedení Vítkovice Mechanika pod mimořádným tlakem a věřitelé mají jedinečnou šanci dostat zaplaceno.

Co tedy musí věřitelé Vítkovice Mechanika udělat, aby měli nejpozději přístí patek své pohledávky uhrazeny v plné výši a peníze na účtě?

Je to jednoduché! Okamžitě se musí připojit k probíhajícímu insolvenčnímu řízení u Krajského soudu v Ostravě a současně přihlásit pohledávky, které chtějí mít do příštího pátku zaplacené.

Na váhání a otálení není čas!

Pokud jste věřitelem Vítkovice Mechanika a chcete dostat okamžitě zaplaceno, na nic nečekejte. Jakmile bude ukončeno insolvenční řízení, Vítkovice Mechanika opět přestane platit. Nyní zaplatí každému, kdo se k insolvenčímu řízení připojí a pohledávky přihlásí.

To potvrzuje i jeden z větitelů, který pod příslibem zachování anonymity webu pravdaosvetlikovi.cz řekl: “Mechanika nám pořád slibovala, že zaplatí celý loňský rok. Byly to jen sliby. Peníze nikdy nepřisly. Na poslední chvíli jsme se rozhodli připojit k insolvenčnímu řizení a přihlásili naše pohledávky. Hned druhý den nám volali z Vítkovic, že peníze už převedli a dnes (v den konání soudního stání pozn. redakce) už byly na účtu.” A dodává: “Dlouho jsme zvažovali, zda se k insolvenčnímu řízení připojit. Přeci jen dodáváme do Vítkovic roky. Nechceme Vítkovice poškozovat. Ale na druhou stranu peníze potřebujeme a po roce planých slibů jsme se rozhodli jednat. A bylo to správné rozhodnutí. Najednou žádné řeči a peníze najednou na účtu. Během třech dnů se podařilo to, o co jsme se marně snažili víc než rok!”

Komentáře