Ulčák připravuje převzetí Vítkovic

1. October 2015, Exclusivně

Někdejší šéf Socialistického svazu mládeže a dlouholetý zákulisní spolupracovník Jana Světlíka Martin Ulčák se připravuje na ovládnutí strojírenského impéria. Dle exklusivních informací webu pravdaosvetlikovi.cz Ulčák vysílá do vedení Vítkovic svého dvorního emisara a kamaráda Jana Prádlera.

Prádler již v minulosti fungoval jako Ulčákova prodloužená ruka ve firmách, které plánoval převzít. Asi nejznámější je jeho působení na pozici finančního ředitele Sazky v době, kdy se blížil její krach a Ulčák s Hušákem měli připravený plán na získání loterijní firmy.

Jan Prádler bude v nejbližších dnech oficiálně kooptován do představenstva klíčové vítkovické firmy – Vítkovice Power Engineering. Z několika na sobě nezávislých zdrojů z Vítkovic máme potvrzeno, že se Prádler na každodenní bázi pohybuje po budově ředitelství a má tam už svou kancelář. Jmenování do vedení společnosti VPE je jen prvním krokem. Jan Prádler, jako zkušený finančník, bude mít na starosti a řídit finance celé skupiny Vítkovice. Lze očekávat, že Martina Ulčáka nezajímá jen předlužená a v problémech se topící Vítkovice Power Engineering, ale celý Světlíkův holding.

Exclusivně