Světlíkova směnka na 300 milionů korun

8. January 2017, Exclusivně

Krachující podnikatel Jan Světlík je v patové situaci. Kromě hroutícího se vítkovického impéria je nyní v ohrožení i jeho osobní majetek. Už v lednu loňského roku byla ekonomická situace ve Vítkovicích v kritickém stavu. Potřeba finanční hotovosti dramaticky rostla, naopak ochota bank nadále půjčovat výrazně klesala.

Dle exklusivních informací redakce webu pravdaosvetlikovi.cz musel v té době Jan Světlík podepsat Raiffeisen BANK osobní směnku, kterou se zaručil za čerpané úvěry svým osobním majetkem až do výše 300 milionů korun!

Raiffeisen BANK své pohledávky ale v polovině loňského roku odprodala. Novým věřitelem Vítkovic se místo banky stala společnost E-Invest podnikatele Martina Ulčáka. Ten se dle informací webu pravdaosvetlikovi.cz stal i novým majitelem osobní směnky Jana Světlíka.

Jan Světlík je nyní v nelehké situaci. Nesmí udělat cokoli, co by se nelíbilo právě Martinu Ulčákovi. Nebo lépe řečeno, musí udělat cokoli, co mu Martin Ulčák nařídí. Teoreticky samozřejmě nemusí. Ale pak musí počítat s tím, že ze svých tajných zahraničních kont bude muset sáhnout pro 300 milionů korun. A to se Světlíkovi chtít určitě nebude…

Je tedy zřejmé, že Jan Světlík nyní udělá cokoli, aby se nejen vyhnul bolestivému propadu svého osobního majetku, ale aby směnka ve vlastnictví Martina Ulčáka zmizela jednou pro vždy ze světa. Jak se Světlík zbaví tohoto břemene a co pro Ulčáka udělá, se brzy exklusivně dočtete na webu pravdaosvetlikovi.cz!

 

Exclusivně