Světlík svolává své věrné do Ostravy

31. March 2016, Exclusivně

 

Rušno bude dnes od 10 hodin v areálu Dolních Vítkovic. Jan Světlík, pod tlakem množících se alarmujících zpráv o špatné ekononické situaci, svolal do Ostravy zástupce všech financujících bank. Dle exklusivních informací webu pravdaosvetlikovi.cz by do Vítkovic mohlo přijet až 40 bankéřů.

Jan Světlík se zoufale snaží ukonejšit narůstající obavy bank z výrazně se zhoršující ekonomické situace klíčových výrobních firem skupiny Vítkovice.

Dle našich důvěryhodných zdrojů nenechává Světlík nic náhodě. Dnešní prezentance má nejvyšší prioritu. Ředitelé všech společností mají účast povinnou. Museli zrušit veškerý svůj program, služební cesty atd. Úkol zní jasně. Zahrát velké divadlo, že se nic neděje a vše je v nejlepším pořádku. Prezentovány budou hospodářské výsledky a růžové výhledy.

Pokud bankérům budou prezentována stejná čísla, která dle informací z médií zazněla minulý týden na valné hromadě Vítkovice a.s., moc důvodů k optimismu mít nebudou.

Více o miliardových závazcích po splatnosti a dalších problémech, které vedení Vítkovic muselo na valné hromadě přiznat, si můžete přečíst zde:

http://byznys.lidovky.cz/svetlikovy-vitkovice-poprve-priznaly-trable-nestihaji-platit-miliardy-1o8-/firmy-trhy.aspx?c=A160324_141801_firmy-trhy_pave

http://byznys.ihned.cz/c1-65222280-nektere-nase-firmy-maji-problemy-priznavaji-vitkovice-miliardare-svetlika-maji-nesplacene-zavazky-az-3-5-miliardy

http://ekonomika.idnes.cz/tri-dcery-holdingu-vitkovice-bojuji-s-problemy-nahrava-to-komarkovi-1i0-/ekoakcie.aspx?c=A160324_170349_ekoakcie_pas

 

Exclusivně