Hromadný útěk finančních ředitelů z Vítkovic

6. April 2016, Exclusivně

Skupina Vítkovice a Jan Světlík musí řešit další velmi vážný problém. Dle exklusivních informací webu www.pravdaosvetlikovi.cz se k hromadnému odchodu rozhodli další finanční ředitelé klíčových společností Vítkovického holdingu.

Po Martinu Schauerovi, bývalém finančním řediteli Vítkovice Machinery Group, který odešel po dlouhodobých neshodech s Janem Světlíkem v závěru loňského roku, utíkají z  Vítkovic další klíčoví finančníci.

Konkrétně k 15. dubnu na vlastní žádost odchází finanční ředitelka Vítkovice Power Engineering Michaela Žvaková. Funkci finančního ředitele Vítkovice Gearworks opouští Michael Reichel. A do třetice se k útěku rozhodl Josef Trchalík, finanční ředitel společnosti Vítkovice Mechanika.

Během několika málo měsíců odcházejí z Vítkovic hned čtyři finanční ředitelé. Dle informací webu www.pravdaosvetlikovi.cz přímo z  Vítkovic je u všech důvod stejný – tíživá a nadále neudržitelná finanční situace ve výrobních společnostech skupiny Vítkovice.

Hromadný útěk finančních ředitelů by měl být další alarmující zprávou zejména pro financující banky. Kdo jiný zná lépe reálnou finanční situaci v jednotlivých společnostech, než právě jejich finanční ředitelé. To, že se sami rozhodli pro útěk z “potápějícího se Titaniku”, jasně svědčí o aktuální situaci ve Vítkovicích…

 

Exclusivně